Yeniden estetik ameliyat olan Seda Sayan’dan bomba yorum

1 minute, 22 seconds Read
Paylaşın

Seda Sayan evliliği dışında yaptırdığı estetik operasyonlarla da magazin gündeminden düşmüyor. Geçmişte ‘Fransız askısı’ yöntemiyle yüzünü gerdiren Sayan, daha sonra burnu ile dudağı arasındaki mesafeyi kısalttırmak için de “dudak liftingi” yaptırmıştı.

BİRÇOK KİŞİ TARAFINDAN TERCİH EDİLDİ

‘Fransız askısı’ yöntemi Seda Sayan’dan sonra birçok kişi tarafından tercih edilmeye başlanmıştı. Öyle ki aynı estetiği yaptıran şarkıcı Berksan, Seda Sayan’a benzetilmişti.

‘BARBIE BEBEK’ ESTETİĞİ YAPTIRDI

Yüzüne yaptırdığı işlemlerle gündemden düşmeyen Sayan, geçtiğimiz ay ise bacakları için estetik operasyon geçirmişti. Son zamanlarda zayıflayan ve bacakları 38 cm incelen Seda Sayan, ‘Barbie Bebek’ uygulaması yaptırmıştı.

Content Video – Seda Sayan bayramda da doktorun kapısını çaldı! ‘Lolita olacağım’

MİNİ ŞORTUYLA POZ VERDİ

Oldukça ince görünen şarkıcı, işlemlerin ardından yeşil süper mini şortuyla kamera karşısına geçmeyi de ihmal etmemişti.

ŞİMDİ DE ‘LOLITA LIFT!’

Estetikleriyle adından söz ettirmeye devam eden 60 yaşındaki şarkıcı, bayram günü de doktorunun kapısını çalarak; alt yüzü ve gıdısı için ‘Lolita Lift’ ameliyatı oldu. O anları Instagram hesabından yayınlayan Sayan, doktoruna; “Lolita olacağım, değil mi hocam?” dedi.

“BEN DE DİYORUM Kİ ‘YAV HE HE”

Bugün 2. Sayfa’nın canlı yayınına telefonla bağlanan Seda Sayan, sanatçı arkadaşlarına isyan etti:

Alıntı Metni

Benzer Haberler