‘Ya Çok Seversen’in son bölümünde Leyla’ya soğuk duş: Artık gitme zamanın geldi

3 minutes, 44 seconds Read
Paylaşın

Ya Çok Seversen’in yeni bölümü heyecan doluydu. Türkiye’den ayrılmaya karar veren Ateş, havalimanına gitmeden önce kendisine bırakılan mektubu okudu. Annesinin yaşadıklarını öğrenen Ateş, kararını bir kez daha gözden geçirdi. Ateş, Umut’un yaptığı basın toplantısına fırtına gibi bir giriş yaptı.

Alıntı Metni

Ateş, önce abisine meydan okudu ardından da annesini kaybettikten sonra bir daha kapısından içeri giremediği çiftliğe gitti.

Ateş’e kapıyı açan Leyla oldu. Kısa süren şaşkınlığın ardından Leyla, Ateş’in ev sahibi; Ateş ise Leyla’nı kardeşlerinin bakıcısı olduğunu öğrendi.

Ateş’in eve dönüşü Ilgaz’ı rahatsız ederken, Aydos ise tam tersi bir şekilde mutlu oldu.

Çiftlik evinde kendisine çalışabileceği bir yer arayan Aslan, babasının girmesini yasakladığı çalışma odasının kapısını yıllar sonra açtı.

Umut, Aslan’ın geçmişe dönük şirket evraklarını incelemek istediğini öğrenince halasını aradı. Füsun, yeğeninin öfkeyle yanlış bir hamle yapmasını engellemek adına ondan çiftliğe gitmemesini istedi. Ancak Umut dinlemedi.

Şirket evrakları konusunda Ateş’e tepki gösteren Umut, beklemediği bir karşılık aldı.

Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın eğlenceli anları!

Yerine geçtiği bakıcıyı ilk seferde püskürtmeyi başaran Leyla, ikinci denemede Ateş’e yakalandı.

Leyla, kısmen de olsa gerçekleri Ateş’e anlattı.Olanların ikisi arasında sır olarak kalacağını söyleyen Ateş, Leyla’ya yeni bir bakıcı bulana kadar çiftlikte kalabileceğini söyledi.

Vasiyetin yürürlüğe girmesiyle birlikte ilk iş olarak çiftlikten taşınmak istediğini söyleyen Ateş’in bu isteği, babasının kurallarına takıldı.

Geçmişin izlerinden kurtulmanın başka bir yolunu bulan Ateş’e Ilgaz tepki gösterdi. Evi yangın yerine çevirdikten sonra holdinge giden Ateş, Füsun ve Umut için büyük bir sürpriz hazırladı.

Odasının boşaltıldığını gören Füsun, doluğu Ateş‘in odasında aldı.

‘Bugüne kadar olan hizmetleriniz için teşekkür ederiz. Kovuldunuz. Tazminatınızı muhasebeden alabilirsiniz.’

Şirketteki varlığını işçilere de hissettiren Ateş, çalışma şeklinden, saatine kadar her şeyi baştan sona değiştirdi.

Alkış tufanıyla arabasına giden Ateş’e verilen destek Umut’u huzursuz etti.

İspanyolların gözdesi oldu

Leyla, Ateş’in tavırlarındaki keskinlikten rahatsızlığını bulduğu her fırsatta dile getirdi. Tartışmanın sonunda evden ayrılmaya karar veren Leyla’yı Ateş son anda durdurdu.

Leyla’nın peşine düşen Yakup, sonunda aradığını buldu.

Füsun’un yerine geçmesi için Bige’ye teklif götüren Ateş, istediğini aldı.

Çocukların velayeti ve şirketi geri almak için harekete geçen Füsun, evdeki tüm çalışanları kendi tarafına çekmeye çalıştı.

Yakup, çiftliğe giderek ona yeni işlerinden bahsetti. Leyla’dan Ateş’i kendisine açşık etmesini isteyen Yakup, reddedilince tehditler savurdu.

Ateş’in Bige ile çıktığı gece gezmesi evden gelen telefonla tatsız bitti.

Berit’in kaybolduğunu öğrenen Ateş, apar topar eve döndü.

Füsun’un Leyla’dan kurtulmak için yaptığı plan kontrolden çıktı. Berit’in saklandıkları yerde olmadığını gören Aydos ve Ilgaz kardeşlerini bulamayınca panik oldular.

Leyla, Berit’in kuşlara olan düşkünlüğünü hatırlayınca küçük kız bulundu.

Dizinin final sahnesinde;

Berit’i bulmuş olmanın verdiği mutlulukla elinde kahve Ateş’in yanına giden Leyla, duyduğu şey ile şoke oldu: Artık gitme zamanın geldi.

DİZİNİN KONUSU

Dizinin oyuncu kadrosunda Kerem Bürsin, Hafsanur Sancaktutan, Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebüzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler yer alıyor.

Ya Çok Seversen, annesi öldükten sonra küçük yaşta gönderildiği yatılı okuldan bir daha aile evine dönmeyen ve hayatını kendi ayakları üstünde yurtdışında geçiren, kimseye güven duymayan Ateş ile gerçek ailesini hiç tanımamış, dolandırıcılıkla para kazanan Leyla’nın yollarının kesişme hikayesini konu alıyor.

Benzer Haberler