Ünlü yıldız Loni Willison eski eş nedeniyle sokaklara düşmüş

1 minute, 41 seconds Read
Paylaşın

2012’de Jeremy Jackson ile dünyaevine giren Loni Willison’ın, eşinden şiddet gördüğü öne sürülmüştü. Bir dargın bir barışık aşk yaşayan ikili, evliliklerini 2014’te sona erdirmişti.

Ancak çift boşandıktan sonra ilişkileri tamamen koptu. Jackson’ın ise eski eşine yardım etmediği de belirtildi. Loni Willison bir süredir evsiz ve Kaliforniya’da sokaklarda yaşıyor. Willison, bu şekildeki yaşamını sekiz yıldır sürdürüyor.

MUHABİRLE SOHBET ETTİ

Loni Willison, geçtiğimiz hafta X17 Online adlı internet sitesinin bir muhabiriyle sokaklarda bir sohbet gerçekleştirdi. Muhabir, aslında birçok meslektaşının daha önce de Willison’a yönelttiği o soruyu tekrar sordu: “Hayatınızın ters gittiği yer neresiydi?”

“BENİ BU HALE GETİRMEK İÇİN HER ŞEYİ YAPTI”

Willison, eski eşi hakkında “Beni bu hale getirmek için her şeyi yaptı” diye konuştu.

Loni Willison, muhabirle sokaklarda gezerek yaptığı söyleşide “Çok acı çekiyorum” dedi ve midesinin çok kötü bir şekilde ağrıdığını sözlerine ekledi. Muhabir kendisine neden evsizlere hizmet veren bir sığınağa gitmediğini sorunca da Willison, daha ilginç bir yanıt verdi.

Loni Willison çöpten topladığı yiyeceklerle hayata tutunuyor!

“BİRİSİ HER GÜN ELEKTRİK VERDİ”

Artık kapalı mekanlarda yaşayamadığını söyleyen ünlü isim, şu sözlerle anlattı:

Alıntı Metni

“DOĞAYLA İÇ İÇE OLMAK”

Muhabirin “evsiz olmanın iyi yanıyla” ilgili soruya Willison “Sanırım doğayla daha fazla iç içe olmak” diye yanıt verdi.

ÖN DİŞLERİ YOK

Kısa süreliğine de olsa Willison’ın hayatına tanıklık eden muhabir Loni Willison’a limonata ve ton balıklı sandviç ikram etti. Her ikisini de teşekkür ederek alan Willison’ın, bir zamanlar pırıl pırıl parlayan üst ön dişlerinin ise artık yerinde olmadığı dikkat çekti.

(Loni Willison’ın eski hali)

Benzer Haberler