Taksim’deki patlama sonrası ünlü isimlerden başsağlığı mesajları

1 minute, 17 seconds Read
Paylaşın

Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde dün saat 16.20 sıralarında patlama meydana geldi. Caddede panik yaşanırken, olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. 6 kişinin hayatını kaybettiği, 81 kişinin ise yaralandığı acı olayın ardından ünlü isimler resmi hesaplarından başsağlığı mesajları yayınladı.

DEMET AKALIN

“İstikal Caddesi’nde meydana gelen patlama sonucu yaralananlara acil şifalar; hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. İstanbul’a, ülkemize ve milletimize geçmiş olsun.”

HAKAN URAL

“Başımız sağ olsun. Vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Allah devletimize, milletimize güç kuvvet versin.”

HADİSE

“Taksim… çok üzgünüm.”

MURAT BOZ

“Taksim’de meydana gelen patlamada yaşamını yitiren kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Umarım daha fazla can kaybı olmaz. Geçmiş olsun…”

DENİZ SEKİ

“Taksim’de meydana gelen patlamada hayatını kaybeden canlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Rabbim yapanların yanına bırakmasın.”

ACUN ILICALI

“İstiklal Caddesi’nde meydana gelen patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dilerim. Başımız sağ olsun!”

DEMET ÖZDEMİR

“İstiklal Caddesi’nde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet; sevenlerine, ailelerine başsağlığı diliyorum. Yaralılar için acil şifalar. Hayretler içerisindeyim, çok üzgünüm…”

İstiklal Caddesi’ndeki patlamayla ilgili siyasilerden peş peşe açıklamalar
Tek ses, tek yürek oldular

Benzer Haberler