Platonik Aşk Ölüm Getirdi

1 minute, 2 seconds Read
Paylaşın

Olay, dün saat 11.30 sıralarında, Hamidiye Mahallesi’ndeki 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’nde meydana geldi. Hüseyin B., aile sağlığı merkezine giderek hemşire Emine A.’ya odasında tabancayla ateş etti. Ardından aynı tabancayla kendi göğsüne ateş edip intihara kalkıştı. Emine A. ve Hüseyin B.’ye ilk olarak sağlık merkezindeki doktorlar müdahalede bulundu.

Ardından 2 yaralı, ihbarla çağrılan ambulansla Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Emine A. ve Hüseyin B.’nin yapılan ameliyatların ardından tedavilerinin ve hayati tehlikelerinin devam ettiği belirtildi.

Çiçekle gelip evlenme teklifi etmiş
Hüseyin B. ile Emine A.’nın teyze çocuğu olduğu belirtildi. Olay öncesi, Hüseyin B.’nin platonik aşk beslediği öne sürülen Emine A.’nın iş yerine elinde çiçekle gelip evlenme teklifi ettiği, ret cevabını alınca ayrıldığı öğrenildi.

Daha sonra tabancayla gelen Hüseyin B.’nin Emine A.’ya ateş edip ardından intihara kalkıştığı belirlendi. Hüseyin B.’nin Emine A.’ya verdiği çiçeğin üzerindeki notta ise ‘Sevdam bir nefes gibi, çekmezsem ölürüm…’ yazması dikkat çekti.

 

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir