İsmail Ege Şaşmaz ile Hande Ünal’dan bebek müjdesi!

1 minute, 51 seconds Read
Paylaşın

Kariyerine ”Güneşi Beklerken” dizisindeki ‘Barış’ rolüyle adım atan ve ”Aşk Yalanı Sever”, ”Sen Çal Kapımı”, ”Lise Devriyesi”, ”Uyanış: Büyük Selçuklu”, ”Barış Akarsu: Merhaba” gibi yapımlarda kamera karşısına geçen yakışıklı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz, 2020 yılında sevgilisi Hande Ünal’a evlilik teklifi etmişti.

”SONSUZA KADAR EVET”

Aileleri ve yakın arkadaşlarıyla birlikte sürpriz bir organizasyon düzenleyen İsmail Ege Şaşmaz, geceden kareleri sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaşmıştı. Oyuncu, Hande Ünal ile birlikte yer aldığı kareleri “Evet’ dedi” notuyla yayınlamıştı. Ünal ise bu karelerini “Sonsuza kadar ‘Evet!” ifadeleriyle paylaşmıştı.

MANİSA’DA EVLENDİLER

Evlilik kararı alan ikili, 2021 yılında Şaşmaz’ın memleketi olan Manisa’da nikah masasına oturmuştu. Kır düğünü yapan çifte düğünlerinde köpekleri de eşlik etmişti.

GÜZEL HABERİ SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Zaman zaman sosyal medya hesaplarından paylaştıkları mutluluk pozlarıyla adından söz ettiren ikiliden müjdeli haber geldi. Hande Ünal, 256 bin takipçisinin bulunduğu ınstagram sayfasından yaptığı sürpriz bir paylaşımla hamile olduğunu duyurdu.

”SENİ BEKLİYORUZ”

Eşiyle siyah beyaz romantik karelerini paylaşan Ünal, paylaşımına beyaz kalp ve limon emojisi ekledi. Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştığı karelerine ise ”Limon kadarmış” notunu düştü.

TAKİPÇİLERİNDEN BEĞENİ YAĞDI

Eşinin paylaşımına kayıtsız kalmayan oyuncu da aynı kareleri kendi Instagram sayfasının hikaye bölümünden ”Seni bekliyoruz” notuyla paylaştı. Çiftin karelerine, aralarında Cemre Baysel, Burcu Özberk, İpek Filiz Yazıcı, Müjde Uzman, Mine Tugay, Gülper Özdemir, Müge Boz, Almila Ada, Orkun Işıtmak, Perihan Savaş gibi ünlü isimlerin de bulunduğu çok sayıda takipçisinden tebrik mesajları ve beğeni yağdı.

İsmail Ege Şaşmaz’ın kendisi gibi oyuncu olan 24 yaşındaki kardeşi Aytaç Şaşmaz da, mutluluğunu Instagram hesabından ”Hep gül. Bu arada ben amcayım” notuyla yaptığı paylaşımla dile getirdi.

İsmail Ege Şaşmaz: Üzerimdeki mont da Barış Askarsu’nun

Benzer Haberler