Hollywood yıldızının skandal şakası herkesi şoke etti! ‘Beni de yemeye çalışırdı’

2 minutes, 24 seconds Read
Paylaşın

Koronavirüs salgını yüzünden 2 senedir online olarak düzenlenen Sundance Film Festivali, görkemli bir açılış ve sayısız Hollywood yıldızının katılımıyla geri döndü. Ünlü yönetmen Luca Guadagnino açılış gecesinde Sundance Enstitüsü Uluslararası İkon Ödülü’nü aldı. Ödülü yönetmene takdim eden isim ise ‘Fifty Shades of Grey’ (Grinin Elli Tonu) filmiyle geniş bir hayran kitlesi elde eden Dakota Johnson oldu.

KONUŞMASI GECEYE DAMGA VURDU

33 yaşındaki güzel oyuncunun ödül takdimi konuşmasında söyledikleri, adeta geceye damga vurarak; festivalin en çok konuşulan konusu haline geldi.

Dakota Johnson: Sette soyunmak büyük sorun

“PROGRAMLARIMIZ ÇAKIŞTI”

PageSix’te yer alan habere göre; konuşması sırasında yönetmenin kariyerindeBDn bahseden ünlü isim, 2017 yapmı, başrollerinde Timothée Chalamet ve Armie Hammer’ın yer aldığı ‘Call Me by Your Name’ (Beni Adınla Çağır) adlı filme değindi.

Filmde başrol oyuncularının paylaştığı şeftali sahnesine atıfta bulunarak şaka yapan Johnson, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Dakota Johnson: Mahrem kalmak ilişkiyi daha sağlıklı kılıyor

KARIŞIK TEPKİLER ALDI

İlk başta bu espriye birkaç kahkaha ve kıkırdama geldi, ancak sonrasında garip bir sessizlik yaşandı. Ardından salondan karışık sesler yükseldi. Bazılarının çok güldüğü bu espriye, bazıları ‘kızgın’ tepkiler verdi.

YENİ PROJEYE DE GÖNDERME YAPTI

Konuşmasına, “Yamyamlığın bu kadar popüler olduğunu kim bilebilirdi?” diye devam eden Dakota; böylece Guadagnino’nun yamyamlığın hikayenin bir parçası olduğu en son projesi ‘Bones and All’a (Kemikler ve Her Şey) gönderme yaptı.

Dakota Johnson: Alfred Hitchcock anneannemin kariyerini mahvetti!

NE OLMUŞTU?

Rol aldığı dizilerin ardından beyazperdede de başarılı bir çıkış yapan 36 yaşındaki oyuncu Armie Hammer, 2021 yılının Ocak ayında daha önce bir kadına attığı iddia edilen mesajlarla gündeme gelmişti. Ünlü ismin yamyamlık, tecavüz ve tuhaf fantezilerini anlattığı ileri sürülen mesajlar sosyal medyada paylaşılmaya başlanmıştı.

Söz konusu mesajlaşmaların yaşandığı tarihte 38 yaşındaki Elizabeth Chambers ile evli olan Hammer’ın, ismi gizli tutulan bir kadına “Bana itaat etmek ve kölem olmak için yaşıyorsun” ifadelerini kullandığı görülmüştü.

“SENİ YEMEK İSTİYORUM”

Bir başka mesajda “Ayak parmaklarından birini kesip yanımda taşımak istiyorum” gibi son derece rahatsız edici cümleler yer alıyordu. Oyuncunun mesajlarında ayrıca daha önce bir hayvanın kalbini yediği ve ‘yüzde 100 yamyam olduğu’ ifadeleri bulunuyordu. Hammer’ın bir kadına “Seni yemek istiyorum” demesi de ifşa edilen konuşmalarda yer alıyordu.

Oyuncu Armie Hammer’a destek veren Bella Thorne’a tepki

Benzer Haberler