Hollywood yıldızı şoke oldu! ‘Yani ben bir Roberts değil miyim?’

2 minutes, 57 seconds Read
Paylaşın

‘Erin Brockovich’ (2000) filmindeki rolüyle Oscar ödülüne layık görülen dünyaca ünlü ABD’li aktris Julia Roberts’ın, kameralardan uzak yaşadığı görüntü yönetmeni Danny Moder ile 20 yıllık evliliğinin, eski dostu George Clooney devreye girene kadar sarsıntılı bir dönemden geçtiği önceki haftalarda ortaya çıkmıştı.

“DANY’YE FAZLA YÜKLENME”

RadarOnline’a konuşan bir kaynak, Roberts’ın iş yoğunluğu, Moder’ın kırmızı halıda eşinin yanında görünmek yerine sörf yapmayı tercih etmesi gibi nedenlerden dolayı çiftin arasında bir süredir sürtüşme olduğunu iddia etmişti. Clooney’nin nazikçe yakın arkadaşına “Danny’ye fazla yüklenme” tavsiyesinde bulunduğu, bu sayede evliliğin rayına oturduğu belirtilmişti.

Matthew Perry: Güzel ve zeki Julia Roberts’tan ayrıldım!

“ARKADAŞLARI GERÇEĞİ BİLİYORDU”

Söz konusu kaynak, “Moder ve Roberts’ın ilişkisi için 2022’nin zor bir yıl olduğu zaten yakın çevreleri tarafından biliniyordu. Julia her şey yolunda gibi davranıyordu ama arkadaşları çiftin artık çok az görüştüğünü aylardır açıkça konuşuyordu. Roberts ve Moder birbirini hâlâ çok seviyor. George gibi iyi arkadaşları sayesinde yeniden toparlandılar” şeklinde konuşmuştu.

ÜÇ ÇOCUKLARI VAR

Julia Roberts ve Danny Moder’ın ikiz çocukları Hazel ve Phinnaeus 18, küçük oğulları Henry ise 15 yaşında.

George Clooney: Julia Roberts ile 80’inci denemede öpüşebildik!

GEÇMİŞİYLE İLGİLİ GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Tüm bunların ardından 55 yaşındaki aktris Julia Roberts, DNA arşivleri ve soyağacı çalışmaları yoluyla geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Dr. Henry Louis Gates Jr. yardımıyla yapılan ‘Finding Your Roots’ programına katıldı. Julia’nın büyük büyük bükannesi Rhoda Suttle Roberts ile ilgili bir gerçeği ortaya çıkaran Dr. Henry aktrise şunları söyledi:

Alıntı Metni

DNA ÖRNEKLERİ ALINDI

DailyMail’de yer alan açıklamaya göre bu gerçek karşısında şoke olan güzel oyuncu, “Ama ben bir Roberts değil miyim?” diye sordu.

Julia Roberts’ın 8,3 milyon dolarlık evi çok konuşulacak

Tarihçi, ekibinin Georgia arşivlerinin derinliklerine nasıl indiğini ancak Julia’nın büyük büyük büyükbabasının kimliğine dair herhangi bir ayrıntı bulamadıklarını, bunun üzerine aktris ve bir kuzeninden örnekler alarak DNA’larına bakmaya yöneldiklerini anlattı.

“JULIA MITCHELL”

Dr. Henry, Roberts’a; “Seni ve kuzenini tek bir adama bağlayan bir eşleşme kümesi bulduk… Büyük büyük büyükbabanız Henry MacDonald Mitchell Jr.” dedi. Julia bunu duyduktan sonra, “Yani biz Mitchell mıyız?” diye sordu ve profesör de aktrisin adının aslında “Julia Mitchell” olduğunu doğruladı.

“BEKLENMEDİK BİR GELİŞMEYDİ”

Henry’nin Sarah adında bir kadınla evli olduğu ve altı çocukları olduğu da ortaya çıkınca, hikaye daha da ilginç bir hal aldı. Julia, büyük büyük büyükannesi Rhoda Suttle Roberts’ın kocası Willis Roberts’ın ölümünden sonra evli bir adamla ilişki yaşaması nedeniyle soyadının aslında tamamen farklı olduğunu öğrendiğinde inanamadı, ancak Roberts soyadını kullanmaya devam edeceğini belirtti:

Alıntı Metni
Julia Roberts güzellik sırlarını açıkladı

Benzer Haberler