Hasan Can Kaya ‘Hadise ile aşk yaşıyor’ iddiasına cevap verdi

1 minute, 30 seconds Read
Paylaşın

YouTube’da yayınlanan Konuşanlar programıyla büyük bir çıkış yakaladıktan sonra Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu dijital platforma transfer olan Hasan Can Kaya ilegeçtiğimiz nisan ayında dünyaevine girdiği Mehmet Dinçerler’le sürpriz şekilde eylülde boşanan Hadise’nin aşk yaşadığı öne sürüldü. Magazin gündemine bomba gibi düşen aşk iddiasına Kaya’dan cevap geldi.

İki reklamla milyonlarca TL kazandı

“BEN DE HABERLERDE GÖRDÜM”

Sosyal medyada kısa sürede yayılan aşk dedikodusuyla ilgili olarak Müzikonair’e konuşan Hasan Can Kaya, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

2.5 YILLIK İLİŞKİSİ BİTTİ!

Hasan Can Kaya, Konuşanlar’ın yönetmeni, kendisinden altı yaş büyük Sultan San ile aşk yaşıyordu. İkili, 2.5 yıllık ilişkilerine 2021’de nokta koydu. Arkadaş kalan Hasan Can Kaya ve Sultan San, birlikte çalışmaya devam ediyor.

“ÖZEL BİR NEDEN YOK”

Ünlü komedyen, sebebi merak konusu olan ayrılığın ardından, “Karşılıklı aldığımız bir karar. Arka planda özel bir neden yok. İş ilişkimiz eskisi gibi devam edecek” şeklinde konuşmuştu.

1983 yılında dünyaya gelen Sultan San; ‘Beşer Beşer’, ‘Güldür Güldür’ ve ‘Güldüy Güldüy Şov’ gibi komedi projelerinde yönetmenlik ve yardımcı yönetmenlik yaptı. Sultan San, şimdilerde Konuşanlar programında yönetmenlik görevini sürdürüyor.

Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da adından sıkça söz ettiren Hadise ise hakkında çıkan aşk iddiasıyla ilgili olarak henüz bir açıklama yapmadı.

Hadise’den 2022’ye veda paylaşımı!, İşte Mehmet Dinçlerler’in ‘en seviyeli’ tweeti!

Benzer Haberler