HABERLER: Taha Duymaz’nın ablası Semiha Duymaz, ‘öldü ama saklıyor’ iddiasına isyan etti

1 minute, 41 seconds Read
Paylaşın

Kahramanmaraş merkezli depremlerden en çok etkilenen illerden biri de Hatay oldu. Kısıtlı imkanlarla köy evinde çektiği yemek tarifi videolarıyla ünlenen Taha Duymaz’ın da kardeşleri Melek ve Umut, eniştesi ve halası ile günlerdir göçük altında olduğu biliniyor. 20 yaşındaki sosyal medya fenomeni için sevenleri seferber olmuş durumda.

“SAÇMA SAPAN HABERLER YAPMAYIN”

Taha için mücadele eden isimlerden CZN Burak, dün enkaz önünde bir video paylaşıp, kamerayı Duymaz’ın kardeşlerine çevirdi. “Saçma sapan haberler yapmayın, acımızı yaşayamıyoruz diyen kardeşler, “Duanıza ihtiyacımız var” açıklamasında bulundu.

“ALLAH İÇİN SUSUN ARTIK”

Instagram’da yaptığı paylaşımda kardeşi Taha ve ailesinin göçük altında kaldığını duyuran Semiha Duymaz, gözyaşları içinde yardım istemesine rağmen enkazın olduğu bölgeye geç gitmekle eleştirildi. Sosyal medya hesabını da takipçi kazanmak için kullandığı yorumları yapılan abla Duymaz, hakkında ortaya atılan “Taha hayatını kaybetti ama gerçek saklanıyor’ iddiasına cevap verdi.

Alıntı Metni

“SİZ BU ACIYI HİSSEDEMEZSİNİZ”

Alıntı Metni

“ÇALMAYA ÇALIŞAN KİMSE ALSIN BAŞINA”

Öte yandan Semiha Duymaz, “Instagram’a giriş yaparken sorun yaşadığınızı duyduğumuz için üzgünüz. Şifrenizi unuttuğunuzu bildiren bir mesaj aldık. Şifrenizi yenileyebilirsiniz” uyarısı üzerine, “Bu arada Instagram falan umurumda değil. Çalmaya çalışan kimse alsın başına” sözleriyle tepki gösterdi.

ABLASI ‘ÖLDÜ’ İDDİALARINI YALANLADI

Semiha Duymaz, geçtiğimiz cumartesi günü sosyal medyada yayılan “öldü” haberlerine yanıt vermiş, “Lütfen bu durumda haber almadan saçma sapan paylaşımlar yapmayın. Ben inanıyorum, kardeşlerim çok güçlü ve sağ salim çıkacaklar inşallah” ifadelerini kullanmıştı.

Oyuncu Çağrı Çıtanak’ın enkaz altında kalan annesinden acı haber, Deprem bölgesinde yemek yapan Mehmet Şef’i çileden çıkaran yorum!

Benzer Haberler