HABERLER || Mauro Icardi’den Instagram hamlesi! Diletta Leotta’yı takibe aldı…

1 minute, 57 seconds Read
Paylaşın

HÜSEYİNALTUN/ MİLLİYET

Galatasaray’ın PSG’den transfer ettiği Mauro Icardi’nin eşi ve menajeri olan Wanda Nara, Arjantinli oyuncu ile ayrıldıklarını duyurmuştu. Ayrılığın ardından Nara’nın, Arjantinli rapçi L-Gante ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti.

“ONU SEVİYORUM VE O BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Arjantinli model ve futbol menajeri, Icardi ile ilişkisi hakkındaki soruları cevapladı. Canale 5 adlı İtalyan kanalında yayımlanan ünlülerin hayatlarını mercek altına alan Verissimo adlı programa katılan Wanda Nara, Icardi ile barışıp barışmayacağı hakkındaki soruya şöyle yanıt verdi:

Alıntı Metni

“BİZ BEŞ ÇOCUKLU BİR AİLEYİZ”

Icardi ile beş çocuklu bir aileye sahip olduklarını belirten Nara, sözlerine şu şekilde devam etti: “Mauro ve ben iki aydır ayrıyız. Durumumuz ikimizin de en yakın arkadaşlarından biri olan bir avukat tarafından takip ediliyor. Biz beş çocuklu bir aileyiz ve ne olacağını asla bilemezsiniz. Ben Arjantin’de çok çalışıyorum, Icardi Türkiye’de. Çocuklarımız ise yaşamak istedikleri yer olan İtalya’da hayatlarına devam ediyor.”

“GALATASARAY İLE OLAN SÖZLEŞMEMİ BİTİRDİM”

Icardi’nin menajerliğini yapmaya son verdiğini de belirten Wanda Nara, şunları ifade etti: “Artık Icardi’nin menajerliğini yapmamın doğru olmadığını düşündüm ve Galatasaray ile olan sözleşmemi bitirdim. Mauro, rapçi ile ilgili hakkımda çıkan haberlere çok kızdı ve beni defalarca aradı. Beni tekrardan kazanmak için her şeyi yaptı.”

Icardi’den Wanda Nara’ya…

CAN YAMAN’IN ESKİ AŞKINI YAKIN TAKİBE ALDI

Eşi Wanda Nara ile boşanmanın eşiğinde olan dünyaca ünlü futbolcu, bir dönem Can Yaman’la birlikte olan İtalyan spiker Diletta Leotta’yı sosyal medyadan takibe aldı. Sunucu ise, Icardi’nin takibine geri dönmedi.

EVLENME TEKLİFİ ETMİŞTİ

Can Yaman, kendisinden iki yaş küçük spor spikeri sevgilisi Diletta Leotta evlenme teklif etmişti. Yakışıklı oyuncunun, bir uçağın arkasına taktırdığı, “Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can…” yazılı İtalyanca sözleri Roma’da uçurtması gündem olmuştu. Ancak çiftten çok geçmeden ayrılık haberi geldi.

Can Yaman-Diletta Leotta ayrılığı hakkında şoke eden iddia!

Benzer Haberler