Gökhan Alkan: Haksızlığın karşısında dilsiz şeytan olmamak için mücadele verdik

1 minute, 25 seconds Read
Paylaşın

Nesrin Cavadzade, kendisi gibi oyuncu Gökhan Alkan ile ‘Yasak Elma’ setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. Aşklarını gözlerden uzak yaşamaya devam eden çiftten geçtiğimiz yıl kötü haber gelmişti.

Birlikteliklerini noktalayan çiftten yakışıklı oyuncu, Cavadzade’yi sosyal medyada takip etmeyi bırakmıştı. Alkan, ayrıca nişanlısıyla birlikte olan fotoğraflarını da kaldırmıştı. Nesrin Cevadzade’nin ise eski nişanlısını bir ay sonra takipten çıkması dikkat çekmişti.

“OLABİLDİĞİNCE DİNLENMEYE ÇALIŞIYORUM”

Gökhan Alkan, önceki gün Levent’teki bir kuaför çıkışında görüntülendi. Gazetecileri görünce aracını yolun kenarına çekerek soruları yanıtlayan Alkan, “Her şey yolunda. Şu anda dinlenme sürecindeyim. Ufak ufak iş arasında tatillerim oluyor. Olabildiğince dinlenmeye çalışıyorum” dedi.

“BEN BİLE UNUTMUŞTUM”

Geçtiğimiz aylarda Beşiktaş’tan bir ev tutmak isteyen Gökhan Alkan, sahte emlakçı ile karşılaşınca dolandırılmıştı. Yaşadığı olayın ardından mahkemeye başvuran Alkan, “Ben bile unutmuştum ama çok şükür sonuçlandırdık. Ben kimsenin hakkının kimseye geçmesini sevmeyen bir insanım. Maddi bir beklentim yoktu ancak haksızlığın karşısında dilsiz şeytan olmamak için mücadele verdik” diyerek sürecin sonuçlandığını açıkladı.

“TERTEMİZ, MİS GİBİ”

Ünlü oyuncu, aşk hayatıyla ilgili sorulara ise gülerek, “Tertemiz, mis gibi. Huzur olsun, sağlık olsun” yanıtını verdi.

Nesrin Cavadzade sevgilisi Gökhan Alkan’ın ev halini paylaştı
Gökhan Alkan’dan tepki çeken sosyal medya hamlesi!

Benzer Haberler