Eşini hizmetçiyle aldatıp bir de çocuk sahibi olan Arnold Schwarzenegger’den olay itiraf!

1 minute, 30 seconds Read
Paylaşın

Arnold Schwarzenegger ile Maria Shriver, 1986 yılında hayatlarını birleştirmiş, 2011’de yollarını ayırma kararı almıştı. Resmi olarak 2021’de evlilikleri noktalanan ikilinin ayrılık sebebi ihanetti.

Ünlü ismin evlerinde çalışan Mildred Baena adındaki hizmetçi ile ilişkisinden bir çocuğu olmuştu. Schwarzenegger ile yasak aşk yaşadığı Baena, uzun süre Shriver’den bu gerçeği saklamıştı.

“BOŞANMAK BAŞLANGIÇTA ZORDU”

The Hollywood Reporter’a konuşan 75 yaşındaki Avusturya doğumlu Amerikalı oyuncu ve eski sporcu, boşanmaya dair yöneltilen soruya, “Evlilik hayatını özlemedim. Boşanmak başlangıçta çok zordu ama sonunda yolunuza devam ediyorsunuz” yanıtını verdi.

Sylvester Stallone: Arnold Schwarzenegger ile aynı galakside olmaya dayanamıyorduk!

“MARIA İLE ŞİMDİ ÇOK YAKINIZ”

Anneler Günü ve doğum günleri gibi önemli zamanları hâlâ bir aile olarak kutladıklarını dile getiren Schwarzenegger, eski eşi hakkında, “Maria’yı seviyorum. İyi arkadaşız ve birbirimize çok yakınız. Çocuklarımızı büyütme tarzımızla gurur duyuyoruz” dedi.

“OSCAR ALMALIYDIK”

Boşanma sürecinde Maria Shriver ile gayet iyi iş çıkardıklarını belirten ünlü isim, “Boşanma konusunda bir Oscar ödülü olsaydı, Maria ve ben o ödülü almalıydık. Dört çocuğumuzun yaşananlardan en az etkilenmesi için büyük çaba sarf ettik” sözleriyle dikkat çekti.

“EVLİLİĞİ ÖZLEMEDİM”

Terminatör serisinin yıldızı, eski eşini hâlâ sevdiğini ancak evli oldukları dönemi hiç özlemediğini vurgulayarak, “Boşanmak tamamen benim hatamdı” itirafında bulundu.

Öte yandan sevgilisi Heather Milligan’a övgüler yağdıran Arnold Schwarzenegger, “Onu seviyorum, onunla gurur duyuyorum” açıklamasını yaptı.

Hollywood’u sarsan ihanetle ilgili konuştu! ‘Aileme yeterince acı çektirdim’

Benzer Haberler