Eda Ece: Komik bir sevgiliyim!

2 minutes, 7 seconds Read
Paylaşın

Kahramanmaraş merkezli yıkıcı depremlerin ardından afet bölgesindeki vatandaşlar için seferber olan isimlerden biri de Eda Ece oldu. ‘Türkiye Tek Yürek’ ortak yayınına katılıp, depremzedelere yönelik yardım kampanyasına destek olan ünlü oyuncu, son olarak özel hayatıyla gündeme geldi.

Anadolu Efes forması giyen Buğrahan Tuncer ile dört yıldır aşk yaşayan Eda Ece’nin, ilişkisini düğünle taçlandıracağı öğrenildi.

DÜĞÜN 8 HAZİRAN’DA

32 yaşındaki güzel oyuncu ile 29 yaşındaki basketbolcunun, 8 Haziran’da görkemli bir düğünle hayatlarını birleştireceği konuşuluyor. Eda Ece ve Buğrahan Tuncer’in düğün için Beşiktaş’ta bulunan denize sıfır bir oteli tercih ettiği öne sürüldü.

Oyuncu Eda Ece, Elle dergisine çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Ece’nin açıklamalarından bazı bölümler…

“BU YAZ İÇİN VERDİĞİM SÖZLER VAR”

“Bu yaz aileme ve özelime vakit ayıracağım. Dinlenip biraz hayatımı yaşamam lazım. Geçen yaz iki ay boyunca seyahat edebilmiştim. Bu yaz için verdiğim sözler var” diyen oyuncu ev hayatıyla ilgili, “Buğra ile 2 kedi, 2 köpeğimiz var, bir köpek daha sahiplenmemek için kendimizi zor tutuyoruz. Resmen çocuklarımız gibiler, onlara çiçek gibi bakıyoruz” açıklamasını yaptı.

“40 YILLIK EVLİLİĞİN ÇOCUĞUYUM”

“40 yıllık bir evliliğin çocuğuyum, iki ablamla hep mutlu bir aile ortamında büyüdük” diyen Ece, “Ablalarım evli ve çocukları var. Sevgi olmasa, geri kalan her şey anlamını yitirir” açıklamasında bulundu.

“BUĞRA’YA SORMAK LAZIM”

Buğrahan ile ilişkisinden bahseden Ece, “Komik bir sevgiliyim galiba. En sinirlendiğim zamanlarda bile ağzımdan komik bir şey çıkabiliyor. Asıl Buğra’ya sormak lazım tabii.Her zaman sevgilimi çok düşünen bir insan olduğuma inanıyorum. Bencillik yapmam, hep iki kişilik kariyerime odaklanmıştım” dedi.

Eda Ece’den aşk dolu Buğrahan Tuncer paylaşımı

“DAHA BİLİNÇLİ GELİYOR”

Evlilikle ilgili açıklama yapan oyuncu, “30’lardan sonra aile kurmak, çocuk yapmak daha bilinçli geliyor. Hiçbir zaman evlilik karşıtı olmadım. Düşünürüm ve karşımdakinin huzurlu olmasını önemserim. Ketumumdur, sadığımdır, gözüm kör olur. Buğra’ya hediye vermeyi çok severim” açıklamasında bulundu.

Eda Ece: Türk halkı sendeki yürek kimsede yok!

Benzer Haberler