Eda Ece ile Buğrahan Tuncer nişanlandı!

1 minute, 45 seconds Read
Paylaşın

Anadolu Efes forması giyen Buğrahan Tuncer ile dört yıldır aşk yaşayan oyuncu Eda Ece’nin, ilişkisini düğünle taçlandıracağı geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmıştı. Daha önce yaptığı bir açıklamada “Evliliğe doydum, dizilerde dokuz kere evlendim” diyen Ece’nin, sevgilisiyle haziran ayında evleneceği öğrenilmişti.

32 yaşındaki güzel oyuncu ile 30 yaşındaki basketbolcunun, görkemli düğünleri için düğün için Beşiktaş’ta bulunan denize sıfır bir oteli tercih ettiği de öne sürülmüştü.

GÜZEL HABER GELDİ

Birliktelerini gözlerden uzak yaşayan ve zaman zaman sosyal medyadan mutluluk pozlarını paylaşan ünlü çiftten güzel haber, geçtiğimiz akşam geldi. Dünyaevine girmeye hazırlanan çift, bu yolda ilk adımı atarak aile arasında düzenlenen sade bir törenle nişanlandı.

BEĞENİ VE YORUM YAĞDI

Nişanından fotoğrafları 7.2 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yayınlayan Eda Ece, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Ünlü çifte; “Maşallah, mutluluk sizinle olsun”, “Buğrahan dünyanın en şanslı adamlarından biri” ve “Allah tamamına erdirsin” gibi mesajlar geldi.

“BUĞRA’YA SORMAK LAZIM”

Öte yandan geçtiğimiz ay Elle dergisine konuşan Ece, Tuncer ile ilişkisinden bahsederek; “Komik bir sevgiliyim galiba. En sinirlendiğim zamanlarda bile ağzımdan komik bir şey çıkabiliyor. Asıl Buğra’ya sormak lazım tabii. Her zaman sevgilimi çok düşünen bir insan olduğuma inanıyorum. Bencillik yapmam, hep iki kişilik kariyerime odaklanmıştım” demişti.

Evlilikle ilgili de açıklama yapan oyuncu, “30’lardan sonra aile kurmak, çocuk yapmak daha bilinçli geliyor. Hiçbir zaman evlilik karşıtı olmadım. Düşünürüm ve karşımdakinin huzurlu olmasını önemserim. Ketumumdur, sadığımdır, gözüm kör olur. Buğra’ya hediye vermeyi çok severim” ifadelerini kullanmıştı.

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer’den sahil pozu , Anıtkabir’de gözyaşlarını tutamamıştı! ‘Duygulanmayanda bir hata vardır’

Benzer Haberler