Ece Çeşmioğlu kızının yüzünü ilk kez gösterdi

1 minute, 23 seconds Read
Paylaşın

Haziran 2021’de Kemerburgaz’da düzenlenen törenle nikâh masasına oturan Ece Çeşmioğlu-Taner Ölmez çiftinin nikah şahitliklerini, Erkan Avcı ve ikilinin yakın arkadaşları yapmıştı.

KIZLARINA KAVUŞTULAR

Mutlu bir evlilik sürdüren ve ilk bebeklerini bekleyen çift, geçtiğimiz mart ayında Zeynep adını verdikleri kızlarına kavuşmuştu. Anne-baba olma sevincini yaşayan ünlü çiftin bebeği, Altunizade’de özel bir hastanede dünyaya gelmişti.

“AŞIRI MUTLUYUM”

“Aşırı mutluyum, kucağıma ilk aldığımda çok heyecanlandım” diyen Ölmez, sözlerine; “Zeynep 3 kilo 400 gram ve uzun boylu olarak doğdu. Eşimin de kızımızın da sağlık durumu çok iyi” şeklinde devam etmişti.

İŞTE ZEYNEP BEBEK

Oyuncu çiftten Çeşmioğlu, kızlarının yüzünü gösterdi. Çeşmioğlu’nun fotoğrafı takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Taner Ölmez’den kızı Zeynep’le ilk paylaşım, Taner Ölmez: Hayatıma giren bütün Zeynep’ler çok iyiydi

HAVUZ BAŞINDA POZ VERDİ

Gözlerden uzak bir yaşam süren Taner Ölmez ile Ece Çeşmioğlu, havaların ısınmasıyla soluğu tatilde almıştı. Minik kızıyla havuz başında poz veren yakışıklı oyuncu, siyah beyaz olarak yayınladığı kareye “Zeyno’m” notunu düşmüştü.

Sosyal medya hesabında 2.1 milyon takipçisi bulunan 35 yaşındaki ünlü ismin paylaşımına çok sayıda beğeni ve binlerce ‘maşallah’ yorumu gelmişti. 31 yaşındaki Ece Çeşmioğlu ise bebeğiyle verdiği poza kalp çizerek, Nil Karaibrahimgil’in ‘Resmen Aşığım’ adlı şarkısını eklemişti.

Benzer Haberler