Camdaki Kız yeni bölümü nefes kesti! Nalan’ın kabusu geri döndü

3 minutes, 41 seconds Read
Paylaşın

Selin Ceylan / Milliyet.com.tr /Nalan’ın telefonlarına yanıt vermemesi ve Billur’un telefon konuşmasından bir sorun olduğunu anlayan Feride soluğu Billur’un evinde aldı. Nalan’ı evde görmeyince Feride sinirlendi ve Billur’un saçına yapıştı. Billur’un evine sürpriz bir ziyaretçi geldi. Muzo içeri girdi ortamı sakinleştirmeye çalıştı. Nalan’ın nerede olduğunu bildiği için hemen Muzo Hayri’yi aradı. Hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi davranarak Nalan’ı eve getirmesi için uyardı.

Bu benim büyüttüğüm Nalan değil!

Nalan’ın alkol aldığını fark eden Feride Nalan’a tokat attı. Eve dönmesi için ikna etmeye çalıştı ama Nalan iyi geceler dileyip odasına geçti. Nalan’ın bu halini gören Feride ‘Bu benim büyüttüğüm Nalan değil!’ dedi.

Sedat’tan Cana’ya Rest

Cana’nın ısrarlı aramalarından sonra Sedat Cana’ya rest çekti. Hayatını mahvettiğini söyleyen Sedat ‘Seninle asla bir yolda yürünmez‘ dedi. Konuşmaları dinleyen Levent ve Selen konuşmayı çok etkileyici buldu. Ama bu cümleler Cana’yı yıldıramayacaktı.

Cana’nın Babaanne Ziyareti

Cana, Sedat’la konuşmasından sonra plan yapıp sabah konağa gitti. Cana’nın konağa gelmesiyle Gülcihan oldukça gerildi. Gülcihan’a istediği evden bahseden Cana, bu talebin torunları için olduğunu söyledi. Basının karşısına geçip gerekli açıklamayı da kendisinin yapabileceğini söyleyerek aslında tehdit de etti. Cana’yı oyalamaya çalışan Gülcihan ise Rafet’in kahvaltısını bittikten sonra tekrar konuşacaklarını söyledi.

Nalan’ın Korse Kabusu Geri Döndü

Sabah soluğu Billur’un evinde alan Feride Hafize’yi, çağırdı. Billur’u işe gönderdi. Her şeyin bir bedeli var diyerek Hafize’yi banyoyu hazırlamak için gönderdi. Sonra da Nalan’a korseyi gösterdi. Nalan hiç sesini çıkarmadan duşunu aldı ve eski günlerdeki gibi korsesini giyindi. Bu sırada yaşadığı eski günler gözlerinin önünden film şeridi gibi geçiyordu.

Gidecek Bir Evin Yok Artık

Nalan’ın her şeyi kendi evine bağlı olarak yaptığını düşündüğü için evi bağışladı Feride. Ama bu durum Nalan’ı kararından vazgeçiremedi. Hatta daha büyük bir yükün üstünden kalktığını hissetti. Feride ise bu hamleyi yaptığında Nalan’ın eve döneceğini düşünüyordu ancak bir darbe de buradan görmüş oldu.

‘Camdaki Kız’da Nalan her şeyi öğrendi! Yolun sonu geldi!

Sedat kapıya dayandı!

Nalan mutluluğun zirvesinde Hayri’nin hazırladığı yemekleri yerken Sedat’ın aramasıyla konuyu değiştirip bulduğu evleri Billur ve Hayri’ye gösterdi. Sedat bağıra bağıra kapıya dayandı. O sırada Billur Hayri’yi sakladı. Sedat Nalan’a aşkını ilan etti ve eve dönmesi için yalvardı. Gülcihan’ın aramasıyla aşkını bir daha karısına itiraf etti ve uyuyakaldı. Artık orada kalmasından başka çare yoktu. Hayri bu duruma sinirlenip evine dönmek istedi. Nalan’a da laf çarptı. Nalan durumu açıklamak istese de artık yapacak bir şey yoktu. Bu sırada Sedat’ın Nalan’ın yanında olduğunu öğrenen ev halı çok mutluydu. O sırada Emir’in Selen’e yaptığı ısrarlı aramalarına Gülcihan şahit olup çok huzursuz oldu.

‘Ben yalanın kokusunu 5 kilometre öteden alırım!’

Feride sabah ilk işi Nalan’ın yanına gitmekti. Nalan’ın korsesini değiştirdi ve evden çıktı. Nalan’ın bir şeylerin peşinde olduğunu anladığı için onu kapıda bekledi. Neden beklediğini merak eden yardımcısına ‘Ben yalanın kokusunu 5 kilometre öteden alırım!’ dedi. Bu sırada Selen’nin Emir’den gelen telefonunu Gülcihan açtı ve Emir’in ‘Sen de beni istiyorsun biliyorum’ cümlesini duydu. Konakta bunlar yaşanırken kendine ev bakmaya giden Nalan’ı Hayri tutma hayali kurduğu evde bekliyordu. Eve bakarlarken Feride peşlerindeydi. Hayri ve Nalan’ı el ele gören Feride şoke oldu.

Nalan ve Hayri aşkına Feride’nin gölgesinin düşüp düşmeyeceği merak edilirken dizinin 59’uncu bölümü izleyenleri tarafından soluksuz takip edildi. Nefes kesen bölüm sonrası dizi takipçileri sosyal medyada Camdaki Kız’ın 60’ıncı bölümü fragmanını da heyecanla beklediklerini belirtti.

Benzer Haberler