Bekçi ve kardeşleri, doktoru darp etti

1 minute, 15 seconds Read
Paylaşın

Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde hastaneye giderek Kaza yaptık diyen mahalle bekçisi C.K. ile kardeşleri H.K. ve Ö.K., adli rapor açmak isteyen doktor Ramazan Oğuz’u darp edip, acil servisi birbirine kattı. C.K. jandarma tarafından gözaltına alınırken, 2 kardeşinin yakalanması için çalışmalar sürüyor.

Dün akşam saatlerinde Afşin Devlet Hastanesi’nde meydana geldi. Kardeşleri H.K. ve Ö.K. ile hastanenin acil servisine giden C.K., görevli doktor Ramazan Oğuz’a kaza yaptığını ve boynunun ağrıdığını belirtti. Bunun üzerine doktor Oğuz, gerekli tetkiklerin yapılması için sağlık çalışanlarına adli rapor açılması talimatını verdi. Ancak C.K. ve kardeşleri adli rapor istemediklerini söyledi.

Doktor Ramazan Oğuz, rapor açmak zorunda olduğunu söyleyince kardeşlerin saldırısına uğradı. Doktoru darp eden şüpheliler, acil servise de zarar verdi. Şüpheliler, servisteki masayı dağıtıp bilgisayarları ve acil servisin camlarını kırdı.

İhbar üzerine hastaneye sevk edilen polis ekipleri C.K.´yi yakalarken, H.K. ve Ö.K. ise kaçtı. C.K.’nin Afşin İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli mahalle bekçisi olduğunun ortaya çıkması üzerine dosya Afşin İlçe Jandarma Komutanlığı’na devredildi. C.K. jandarma ekiplerince gözaltına alındı. Dr. Ramazan Oğuz da darp raporu alarak kardeşlerden şikayetçi oldu.

 

 

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir