Aydemir Akbaş’ın sağlık durumu! ‘Alışığım, ikinci kanserim bu benim’

1 minute, 44 seconds Read
Paylaşın

Bir süre gazetecilik yaptıktan sonra tiyatro oyunculuğuna başlayan, sinemaya 1964’te Atıf Yılmaz’ın yönettiği ‘Keşanlı Ali Destanı’ adlı filmle adım atan, son yıllarda Şafak Sezer’in ‘Kolpaçino’ serisinde kamera karşısına geçen Aydemir Akbaş, 25 Ocak’ta Instagram hesabından doktoru ile fotoğraf paylaşıp, şu ifadelere yer vermişti:

Alıntı Metni

“ÖLDÜ, YOĞUN BAKIMDA HABERİNE İTİBAR ETMEYİN”

Usta oyuncu, “Herkes arıyor, yakınlarım merak ediyor, üzülüyor. Böyle hassas bir durumda ‘öldü’, ‘yoğun bakımda’ gibi haberlere itibar etmeyin” mesajını taşıyan bir video yayınlamıştı.

“İKİNCİ KEMOTERAPİYE GİRDİM”

Geçtiğimiz ay bir restoranın açılışına katılan Aydemir Akbaş, “Kanserde ikinci kemoterapiye girdim. Toplamda altı tane kemoterapiye gireceğim. Sonrasına bakacağız. Doktorum, Türkiye’nin en iyi doktoru. O baktı bana, şimdi de beni tedaviye soktu. Kan tahlilleri iyiye gidiyor. Sonra da bakacaklar işte” demişti.

“İLKİNİ YENDİM, BUNU DA YENERİM”

Akbaş, sözlerine şöyle devam etmişti:

Alıntı Metni

GALAYA KATILDI

87 yaşındaki Aydemir Akbaş, tüm bunların ardından hikayesini ve yapımcılığını Zeki Sincar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Servet Aksoy’un oturduğu başrollerini Turgay Tanülkü, Wilma Elles, Barış Küçükgüler, Selahattin Taşdöğen, Mehmet Çepiç ve Emin Olcay gibi usta isimlerin paylaştığı ‘İntikam Oyunları’ filminin galasına katıldı.

Gazetecilerle konuşan ünlü isim, filmin yapımcısı Zeki Sincar ile yeni bir sinema filmi projesine başlayacaklarının müjdesini verdi. Sincar, film projesi ile ilgili, “Aydemir hocayla hazırlıklar içerisindeyiz. Çok sürpriz bir proje olacak duyurusunu yapacağız” dedi.

“İNATÇIYIM”

Oyuncu, sağlık durumu hakkında ise şu açıklamayı yaptı:

Alıntı Metni
Aydemir Akbaş’tan yeni açıklama: 20’lik birini alırım, 70’lik mi alacağım?, Aydemir Akbaş: Yüzüne kezzap atılmış, bunun enteresan bir tarafı var mı?

Benzer Haberler