Armağan Çağlayan: İki kişi beni aramadı, insan kırılıyor

2 minutes, 57 seconds Read
Paylaşın

Armağan Çağlayan, 21 Kasım’da sosyal medya üzerinden sevenlerini üzen bir haber vermişti: Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Çalışmak benim için her zaman olduğu gibi, şimdi de hayatla bağımı sağlayan en önemli motivasyon kaynağı. Bu yüzden o zorunlu arayı fazla uzatmadan işimin başına döneceğim.

“HASTALIĞI ÇOK ERKEN EVREDE YAKALADILAR”

Çağlayan’ın lenflerimden parça alınıp biyopsiye yollanmıştı. Hastalığın lenflerine bulaşmadığı müjdesini veren sununu, 30 Kasım’da ameliyat olmuş, operasyon sonrası Instagram hesabından son durumuyla ilgili yeni bir açıklamada bulunmuştu:

Alıntı Metni
Kameralar önünde beyin kanaması geçirmişti! Ebru Gündeş’ten Armağan Çağlayan paylaşımı

“ACI ÇEKMEK İSTEMİYORUM” DEMİŞTİ!

YouTube’da yayınlanan programına hayatını kaybeden Billur Kalkavan’ın sevgilisi Buğra Bahadırlı’yı konuk eden ünlü isim, gözleri dolarak “Billur Hanım gibi ben de chek-up’a gittim. Orada bir kitle bulundu. Şimdi korkuyor muyum? Hayır. Sadece acı çekmek istemiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

“KEMOTERAPİ YOK”

Armağan Çağlayan, önceki hafta ise Nişantaşı’nda doktor kontrolü çıkışı objektiflere yansımıştı. Ameliyat olduğunu ve alınan parçanın yurt dışına gönderildiğini belirten ünlü yapımcı ve sunucu, süreci şöyle anlatmıştı:

Alıntı Metni
Armağan Çağlayan’dan takipçisine cevap: İş oraya kadar vardı!

“ARTIK İŞLERİ AZALTACAĞIM, YORULDUM”

Sanat camiasından ve sosyal medyadan tanımadığı pek çok kişiden aldığı desteğin şaşırtıcı olduğunu ve moralinin iyi olduğunu da dile getiren Çağlayan, Ayvalık’ta yaşamaya devam edeceğini, iş temposunu da hafifleteceğini açıklamıştı:

Alıntı Metni

“FACEBOOK’TA YAYILMIŞ”

56 yaşındaki ünlü isim, geçtiğimiz günlerde ardından aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmişti.

Instagram hesabından hakkında yapılan, ‘Akciğer kanseri tedavisi gören Armağan Çağlayan veda etti’ başlıklı bir haberin ekran görüntüsünü paylaşan sunucu; “Bu haberi böyle veren siteler taş olsun yahu! Facebook’ta yayılmış. Herkes öldüm zannediyor, telefonlar susmuyor! Ayıptır yahu! En hafifinden ayıptır! Bakın rezilsiniz demiyorum!” diye yazmıştı.

“TELEFONLAR KİLİT!”

Ardından Twitter hesabından da bir paylaşım yapan Çağlayan, “Ya bu Facebook’ta dolanan ‘Armağan Çağlayan öldü’ haberini nasıl kaldırtacağız? Telefonlar kilit! Herkes ağlayarak arıyor! Tövbe yahu!” ifadelerini kullanmıştı.

Armağan Çağlayan takipçisiyle atıştı! Verdiği yanıt olay oldu

“BİR DAKİKANIZI ALACAĞIM”

Armağan Çağlayan, son olarak Twitter hesabından bir paylaşım daha yaptı. Sözlerine, “Şimdi saçma sapan kaprislerimle bir dakikanızı alacağım” diye başlayan ünlü isim, şöyle yazdı:

Alıntı Metni

“SİTEM ETMEYE HAKKIM YOK”

“Sitem etmeye hakkım yok zaten” diyen ünlü isim, “Bu sadece, kendi sınırlarımı daha iyi çizmek için kendime bir uyarı. Hepinize minnettarım, sonsuza dek… En sevdiklerimizin, ufacık tefecik sevdiği olamıyoruz bazen. İnsan ‘kırılıyor!'” sözleriyle paylaşımını noktaladı.

Buğra Bahadırlı, Billur Kalkavan’ı anlattı: Aşkın dünyadaki yansımasıydı benim için

Benzer Haberler