Arka Sokaklar geri dönüyor! Yeni bölümleri ne zaman başlayacak?

1 minute, 14 seconds Read
Paylaşın

Başrollerini Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu’nun paylaştığı Arka Sokaklar’ın yeni sezon ilk teaserı izleyiciyle buluştu. Arka Sokaklar’ın jenerik müziğinin kalp atışı ritmi ile birleştiği teaser yeni sezona dair merakı iyice arttırdı. Diziyi heyecanla bekleyen fanlar bu tanıtımdan sonra sosyal medya üzerinden binlerce yorum yaptı.

“ARTIK HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK”

Kadrosuna kattığı dört yeni oyuncu ile sezona bomba gibi giriş yapmaya hazırlanan Arka Sokaklar, bu kez çok daha farklı bir hikâye ile açılış yapacak. Başta ‘Rıza Baba’ olmak üzere hayatlarını, bedenlerini ve ruhlarını iyilik için adamış bir avuç gizli kahraman, bu kez hayata bambaşka bir yerden bambaşka bir şekilde başlayacak.

Kanal D sosyal medyada da birinci!

Yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un kaleme aldığı Arka Sokaklar’ın oyuncu kadrosunda; Perihan Ünlücan, Oğuz Peçe, Tunç Oğuz, Ali Haydar Çataltepe, Gizem Terzi, Özlem Çınar, Hülya Kalebayır, Elvan Dişli, Gaye Gürsel, Nazlı Tosunoğlu, Ecem Öz, Metin Çoban, Kerim Han Duman, Can Başak, Ada Baykal, Onurcan Sesli, Mustafa Efe Günay gibi başarılı isimler yer alıyor.

Arka Sokaklar dizisi, 18’inci sezonu ile kendi gününde ve kendi saatinde Kanal D’de.

Temmuz ayının en fazla seyirciye ulaşan kanalı Kanal D

Benzer Haberler