Ambulansı çek ben geçeceğim

1 minute, 9 seconds Read
Paylaşın

Paramedik Metin Topuz’un sürücüsü olduğu ambulans, hastanın olduğu sokağa gitti. Sağlık ekibi, hastaya müdahale için yukarı çıktı.

Metin Topuz ise ambulansın içerisinde her an gitmeye hazır halde bekliyordu. Bu sırada bir taksici ambulansın olduğu yere geldi. Bir süre bekledi, ardından aracından indi ambulansın yanına gitti. Taksici ambulans şoföründen akılalmaz bir istekte bulundu, ambulansın kendisine yol vermesini istedi. Ambulans şoförü de bu isteğini hastayı beklediğini söyleyip kabul etmedi.

Taksi şoförü talebi reddedilince ambulansa vurdu, ambulans şoförünü Burası babanızın yolu değil, bu aracı buradan çek canımı sıkma, canımı sıkarsan görürsün şeklinde tehdit etti, sözlü tacizde bulundu.

Ambulans şoförü yaşananları cep telefonu ile kayıt altına aldı. Videoda taksi şoförünün Yolu kapatamazsın senin hakkın yok. Yol vereceksin, senin babanın yolu değil burası, canımı sıkmayın benim canımı sıkarsan görürsün şeklinde konuştuğu duyuluyor. Taksici Şu an alacaksın geri arabayı canımı sıkma, almıyorsun hasta falan sen dedi. Kamera kaydına alındığını fark eden taksici olay yerini taksisine binerek terk etti. Hasta sorunsuz şekilde hastaneye yetiştirildi.

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir